BİLDİRİM

HAKKIMIZDA

Okulumuzda anasınıfından (min.4 yaş) 8.sınıfına kadar eğitim verilmektedir.

Kurucu Müdürümüz Mehmet AL’ın söylediği “Çocuklar, yakıt koyup da çalıştırabileceğimiz makineler değildir; bu nedenle dinlenebilecekleri, kendilerine ayıracakları vakitleri olsun.” düsturundan hareketle yola çıkan okulumuz, haftada 5 gün 9.00-15.20 saatleri arasında eğitim-öğretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. 15.20-17.00 arasında ise isteğe bağlı kurslarımız bulunmaktadır.

Çocuklarımızın ne yediğinden ya da nasıl bir ortamda hazırlanan yiyeceklerden beslendiğinin soru işaretlerini kaldırmak adına yemeklerimiz, tıpkı evlerimize aldığımız gibi özenle seçilip alınan gıdalarla çocukların besin değeri olarak öğünlük ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde oluşturulan listemize göre kendi mutfağımızda, kendi personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Kolej olmanın mantığıyla çocuklarımızı sadece sınavlara hazırlama olarak değil hayata hazırlama yönünden de destekleyici birçok programımızla çocuklarımızın donanımını artırmaya çalışmaktayız. Gelişen dünyanın ihtiyaçlarına göre 2 yabancı dil, bilgisayar-robotik-kodlama, bireysel becerilere göre sanatsal aktiviteler, okuyan ve düşünen bir birey olmanın gereği kitap okuma alışkanlığı, spor aktiviteleri ve bunlar gibi birçok programımız çocuklarımızın ilerleyen yıllarında onlara yardımcı olması ve kendilerini keşfetmeleri açısından uzman kadromuz tarafından sürdürülmektedir.